Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet shkupjani 24-vjeçar, dërgohet në vuajtje të dënimit

Gjatë ditës së djeshme diku rreth orës 20:50 minuta zyrtarë policorë në rrugën “Manapo” në Shkup kanë privuar nga liria personin me iniciale E.M. 24 vjeç nga Shkupi, ndaj të cilit ka pasur fletarrestim nga Gjykata Themelore Shkupi-1, për vuajtjen e dënimit me burg prej 4 vitesh.

Personi do të dërgohet në burg për vuajtje të dënimit.

Postime të ngjashme

Therret me thikë një person në Prishtinë

Dafina Vidishiqi

Hyri në testin për patent-shofer në emër të dikujt tjetër, arrestohet nga policia

Dafina Vidishiqi

Padi për dy të rinjë nga Haraçina, vodhën veturë dhe me të grabitën dhe bastore

Zekirija Haxhiu

Përleshje mes dy të punësuarve në pikëpagesën rrugore në Petrovec

Zekirija Haxhiu

Në Shkup 192 kundërvajtje trafiku, 31 për vozitje të shpejtë

Zekirija Haxhiu

Shqiptari nga Kosova vret të dashurin e ish-gruas në Belgjikë para syve të fëmijëve

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...