Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet shkupjani 36-vjeçar, kërkohej me fletarrest

Më datën 19.05.2021 në ora 18.45, nëpunësit policorë në bulevardin “Nënë Tereza” në Shkup, kanë privuar nga liria R.K.(36) nga Shkupi, mas marrjes së urdhërit gjyqësor, për shkak të mbajtjes së dënimit me burg në Burgune Idrizovës. Për R.K. ka pasur të shpallur fletarrest qëndror për person të dënuar me 10 vjet dhe 9 muaj dënim me burg, thonë nga MPB-ja.

Personi është dorëzuar në Stacionin Policor në Qendër dhe do të transferohet në Burgun e Idrizovës.

Postime të ngjashme

Gjendet i pajetë një 29-vjeçar në Shkodër

Dafina Vidishiqi

Tre të lënduar pas rrokullisjes së një veture në autostradën “Arbën Xhaferi”

Dafina Vidishiqi

Vret vëllain pas mosmarrëveshjes për bagëti

Dafina Vidishiqi

Arrestohen tetë persona, ndërpritet ahengu shtëpiak në Shkup

Dafina Vidishiqi

Shkup, 253 kundërvajtje në komunikacion

Dafina Vidishiqi

Mbi 50 aksidente brenda 24 orëve, shqiptohen 1 mijë e 590 gjoba

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...