Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet shkupjani i kërkuar me fletarrest për vuajtjen e dënimit me burg

Mbrëmë rreth orës 02.45 në rr. “Branisllav Hushiq” në Shkup, nëpunësit policorë nga NjPB Karposh – SPB Shkup e kanë privuar nga liria V.G.(29) nga Shkupi, sepse po kërkohej me fletarrest për vuajtjen e dënimit me burg prej tre vjetësh.

Siç njoftoi MPB, V.G. është shoqëruar në Institutin ndëshkues-përmirësues – Burgu-Idrizovë, për vuajtjen e dënimit.

Postime të ngjashme

Policia kap dy shtetas të huaj që tentuan të futen ilegalisht në Kosovë

D V

Aksident trafiku rrugën “Tirana” në Prizren

D V

E mori peng banda e drogës në Spanjë, shqiptari u shpëton dhe i bën gjëmën/ 6 të arrestuar

D V

Arrestohet 31-vjeçarja në Shqipëri, përfitoi 16 mijë euro nga mashtrimi në Instagram

D V

Ferrari me shpejtësi prej 231 km/h, arrestohet polaku me patentë false në Fier

D V

Detaje nga aksioni policor në Hasanbeg: 12 të arrestuar, kërkohen edhe tre persona

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...