Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet shkupjani, posedonte marihuanë, ndërsa e kishte shkelur edhe orën policore

Në orën 07.04.2021 në orën 22.40 nëpunësit policorë nga SPB-Shkup në rajonin e Kisella Vodës është privuar nga liria D.G.(39) nga Shkupi, sepse tek ai është gjetur marihuanë.

Gjithashtu, ai ka vepruar në kundërshtim me nenin 206 nga Kodi Penal dhe nuk i ka respektuar masat për ndalimin e lëvizjes pas orës 20.00.

Pas dokumentimit të rastit, kundër tij do të ngrihet parashtresë adekuate.

Postime të ngjashme

PTH: Pozitiv në koronavirus donin të udhëtojnë me PCR-test të rrejshëm, propozohet dënim në të holla

S.B.

Arrestohet 67-vjeçari, kërkohej për vuajtjen e dënimit me burg

S.B.

MPB: 156 shkelje në trafik në Shkup, 47 për tejkalim të shpejtësisë

S.B.

Arrestohet një shqiptar në lidhje me sulmin në Nice, ku vdiqën 86 persona

S.B.

Premtonte ndërrim apartamentesh, arrestohet 39-vjeçari i shpallur në kërkim, bien në pranga edhe tre të rinj të tjerë, ja për çfarë akuzohen

S.B.

Arrestohet një person në Lipjan, sulmoi me një mjet të fortë bashkëshorten e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...