Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet shtetasi serb, falsifikoi numrin identifikues të automjetit

Në datën 25.10.2020 në orën 10.00 në Kalimin Kufitar “Tabanocë”, në hyrje të RMV, gjatë kontrollit të kryer në automjetin e udhëtimit “Folksvagen Pasat”, me targa të Serbisë, e drejtuar nga A.B.(61) nga R. e Serbisë, është vërtetuar se ekzistojnë baza të dyshimit se janë kryer ndryshime të numrit VIN (Vehicle Identification Number). Ai është privuar nga liria dhe është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga SPB-Kumanovë për procedurë të mëtutjeshme.

Postime të ngjashme

Prokuroria kumton detaje për aksionin anti-drogë: Janë arrestuar 6 persona

R Zh

Disa persona në Prishtinë e rrahin një femër dhe e detyrojnë të abortojë

S.B.

EMRAT/ Ish-kryeplaku dhe i biri në krye të grupit të trafikut të drogës! Si bëhej shitja nga Korça në Fier

S.B.

Një automjet me 12 emigrantë është rrokullisur derisa po ikte nga policia

S.B.

Dje në Shkup u sanksionuan 217 vozitës

S.B.

Pejë: Arrestohen shtatë persona për bixhoz të paligjshëm

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...