Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet shtetasi shqiptar, kaloi ilegalisht kufirin shtetëror

Në datën 02.02.2021 në orën 10,00 në Ohër, nëpunësit policorë kanë privuar nga liria E.D. (40) nga R. e Shqipërisë, sepse kishte kaluar ilegalisht kufirin shtetëror. Pas kontrolleve të kryera është vërtetuar se ka edhe ndalesë aktive për hyrje në R. e Maqedonisë së Veriut. Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga Qendra Rajonale për Punë Kufitare Perëndim për procedim të mëtutjeshëm.

Postime të ngjashme

Aksident i rëndë në Malishevë, vdes një 74 vjeçar

D V

Hyri me thikë në qendrën tregtare në Prizren dhe u kërkoi nga 5 euro fëmijëve të pronarëve, arrestohet i dyshuari me probleme psikike

D V

Gjuajti me armë në aheng familjar, policia i konfiskon armën

D V

Po bashkëjetonte me një të mitur, arrestohet i dyshuari në Ferizaj

D V

Qytetari e lajmëron Policinë për vjedhje, por më pas i zbulohet një rast tjetër

D V

Aksident në Reçic të Madhe dy persona me lëndime të rënda (Foto)

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...