Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet shtetasi turk, kishte falsifikuar dokumentin

Zhurnal Ads

Në datën 01.11.2020 në orën 11.40 në Kalimin kufitar “Deve Bair”, nëpunësit policorë kanë arrestuar K.H.(43) nga R. e Turqisë, për shkak të dyshimit të bazuar për kryerjen e veprës penale “Falsifikim i dokumentit”, e dënueshme sipas nenit 378 nga Kodi Penal. Ai është dorëzuar te nëpunësit policorë nga Stacioni policor-Kriva Pallankë për procedim të mëtutjeshëm.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ndalohet për 48 orë i dyshuari për dhunimin e një femre në Mitrovicë

admin

Emri/ I dënuar në Itali me 8 vite e 5 muaj burg, kapet 36-vjeçari shqiptar

S.B.

Familjarët tentuan t’i dërgojnë drogë një të burgosuri në Dubravë, zbulohen nga oficerët korrektues

S.B.

​Mashtrim për viza pune në Gjermani, arrestohet një person në Deçan

S.B.

Një vazjë e mitur përfundoi në spital pasi e goditi vetura derisa po ngiste biçikletën

admin

Fier/ Sekuestrohen armë, drogë dhe municion luftarak! Në pranga, 4 persona

admin
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...