Agjencia Zhurnal.mk
Kronika

Arrestohet tetovari në Tabanocë, gjendej në listën e ndalimit

Në datën 21.01.2021 në orën 13.45 në Kalimin kufitar “Tabanocë”, nëpunësit policor e kanë privuar nga liria M.J.(27) nga Tetova, sepse gjatë kontrollit të pasaportës është vërtetuar se është nën hetim dhe se gjendet në “Stop – listën”. Personi është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga SBP-Kumanovë për procedim të mëtutjeshëm.

Postime të ngjashme

Fshihej në Shqipëri, arrestohet amerikano-kanadezja

D V

​Ndërroi jetë foshnja në spital, nisin hetimet për mjeken në Pogradec

D V

Mbytet në Durrës një i moshuar

D V

158 shoferë të gjobitur në Shkup

Z H

Tetovë, arrestohen dy persona për posedim të lëndëve narkotike

Z H

Zhduket një vajzë në Gjakovë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...