Agjencia Zhurnal.mk
Shqipëri

Arrestohet vëllai i autorit të plagosjes së dyfishtë në Durrës

Arrestohet vëllai i autorit të plagosjes së dyfishtë në Durrës.

Sherri për parkimin e një automjeti në një nga lagjet e qytetit të Durrësit ka bërë që të mbeten të plagosur dy persona.

Burime të policisë së Durresit bëjnë të ditur se 45-vjeçari Zyber Juba është konfliktuar me 23-vjeçarin Flamur Çerma, fillimisht me grushta e sende te forta. Aty ka qenë edhe e ëma e 23-vjeçarit, Valbona Çerma.

Pas goditjeve me grushta, 45-vjeçari ka përdorur armë zjarri, duke plagosur në këmbë nënën dhe djalin e saj. Të dy personat e plagosur janë dërguar në spital, ku kanë marrë ndihmën e menjëhershme.

Në vendngjarje mbërritën forca të shumta policie, të cilët ndaluan autorin dhe e shoqëruan drejt mjediseve të komisariatit. Burime nga spitali bëjnë të ditur se të dy të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

Postime të ngjashme

Makina përplas motorin dhe ‘zhduket

T E

Tragjedi në Itali, 18 vjeçari shqiptar humb jetën duke ngjitur malin

T E

Paloka: PD do ta fusë Shqipërinë në shtegun e duhur të zhvillimit

T E

“Mjekët s’më dhanë shpresa”, e reja historinë: Babi përgatiti shtëpinë

T E

Moti i mirë rikthen trafikun në Durrës, makina nga Tirana e Kosova për fundjavë në plazh

T E

Humbje e madhe për Valentina Leskajn, bashkëshorti i ish-deputetes humb betejën me Covid-19

T E

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...