Arrijnë në Morinë trupat e pajetë të dhjetë viktimave të aksidentit tragjik në Koraci

Trupat e dhjetë viktimave të aksidentit tragjik në Koraci, tashmë kanë arritur në Morinë.

 

Kjo është bërë e ditur nga kompania e cila është duke kryer bartjen e kufomave.

Ata kanë bërë të ditur se vazhdimisht janë në përcjellje nga policia shqiptare dhe pritet që së shpejti të arrijnë në Kosovë.

Ndryshe mbrëmë në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës kanë arritur 21 nga të mbijetuarit e aksidentit që janë në gjendje më të mirë shëndetësore. 

https://www.facebook.com/100002487283588/videos/4334884556578000/

Related posts

19,695 raste aktive me coronavirus

Redaksia

Uk Lushi: Nuk pres që prokuroria serbe të zbardhë vrasjen e vëllezërve Bytyqi

D V

“Plisat” me peticion kërkojnë vendosjen e shtatores së Komandantit Legjendar në Prishtinë

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More