Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arrin 10 milionë klikime “Phantom”, Butrint Imeri paralajmëron një befasi për fansat

Zhurnal Ads

Artisti i njohur shqiptar, Butrint Imeri, javë më parë solli projektin e ri muzikor të titulluar “Phantom”.

Kënga u prit shumë mirë nga publiku dhe vetëm për një kohë të shkurtër ka arritur të grumbullojë dhjetë milionë klikime.

Lidhur me këtë, Imeri ka bërë një postim në rrjete sociale ku falënderon të gjithë për shifrën e arritur e po ashtu paralajmëron një befasi për fansat.

“Jam shumë falënderues për të gjithë juve që ja arritëm 10 milionë. Shumë shpejt një befasi që do të na ngrohë në këtë kohë”, ka shkruar ai.

Reagimet e ndjekësve ishin të menjëhershme, të cilët mezi po presin për surprizën e 24 vjeçarit.

Klipi i “Phantom” gjithashtu u komentua tejet shumë për paraqitjen e modeles Arta Nitaj.

Madje, aludohej për një lidhje të mundshme pas afrimitetit të shfaqur në videoklip.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Ka ardhur “Alo alo zemër” nga Leyla dhe Loris, e keni dëgjuar?

T E

Aktori Bert Belasco vdes në moshën 38 vjeçare

S.B.

Jennifer Aniston me rol të ri në botën e bukurisë dhe kujdesit

S.B.

Justin Timberlake më në fund e konfirmon lajmin se është bërë baba për herë të dytë

S.B.

Ghetto Geasy dhe Majk sot lansojnë këngën e re nga albumi i tyre i radhës “Vaksina”

S.B.

Arta Nitaj: Në klubet e Dubait, më së shumti takova shqiptarë

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...