Arsenal ia cakton çmimin Xhakës

Klubi anglez Arsenal i ka vendosur çmimin e shitjes Granit Xhakës.

 

Sipas ‘Gazzeta dello Sport’, Arsenal i ka vendosur çmimin Xhakës, transmeton lajmi.net.

‘Gunners’, po kërkojnë rreth 20 milionë euro për shitjen e mesfushorit, që ka disa ekipe të interesuara.

Klubi më i interesuar për shërbimet e futbollistit mbetet Roma por që ende nuk ka arritur ti përmbush kërkesat financiare të klubit anglez.

28-vjeçari, sezonin e kaluar zhvilloi 45 paraqitje me fanellën e Arsenal në të gjitha garat, duke realizuar një gol dhe dy asistime.

Related posts

Brazil – Kili, çerekfinalja e parë “ndez” Kupën e Amerikës

Z H

Ancelotti kërkon transferimin e Richarlison te Real Madridi

D V

Kur ka rënë për herë të fundit Arsenali nga Liga

Redaksia

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com