Agjencia Zhurnal.mk
Sport

Arsenali me telashe

Menaxheri i Arsenalit, Mikel Arteta, ka konfirmuar se ata do të jenë me 5 mungesa ndaj Evertonit

Arsenali do të mirëpres Evertonin në kuadër të javës së 33-të në Premierligë.

Mikel Arteta ka thënë se do të kenë 5 mungesa në këtë takim: “Po, për fat të keq, situata që kemi për momentin”.

Ai gjithashtu njoftoi se edhe Ogegaard mund të mungojë në këtë ndeshje pasi mund të mos rikuperohet plotësisht.

Pierre-Emerick Aubameyang, David Luiz dhe Kieran Tierney janë të gjithë jashtë për këtë ndeshje.

Ndërkohë, Alexandre Lacazette mori një dëmtim kundër Fulham dhe pritet të jetë jashtë fushave për një kohë.

Postime të ngjashme

Toni Kroos izolohet shkaku COVID-19, pati kontakt me një të infektuar

Z H

Moto GP: Garat në pistën e Sachsenring deri në vitin 2026

Z H

Calhanoglu shumë afër Juventusit

Z H

“We Are The People” nga Martin Garrix, Bono dhe The Edge është kënga zyrtare e “EURO 2020”

Z H

Barcelona ka marrëveshje me Depayn, por transferimi i holandezin në Camp Nou mund të dështoj

Z H

Chelsea po përgatitet për transferimet të ‘çmendura’ në verë

Z H

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...