Arsimi flet pas ndarjes nga partnerja: Nuk kam nevojë për…

Ditën e djeshme Arsimi dhe Pranvera konfirmuan ndarjen me anë të disa postimeve në rrjete sociale. “Nuk kishin faj ato goca që thanë ti je akull. Gjithë të mirat në jetë”, shkroi Pranvera.

 

Ndërsa Arsimi i tha lamtumirë, duke u shprehur se dikur ishte bota e tij. Së fundmi, ish-konkurrenti i “Përputhen” ka treguar se ndihet i plotësuar Edhe pas ndarjes, kjo falë djalit të tij 3-vjeçar.

Ai ka publikuar një foto të vogëlushit në Instastory, krahas së cilës ka falenderuar Zotin dhe nënën e tij.

“Nuk kam nevojë për më shumë në jetë. Falenderoj Zotin së pari dhe nënë tënde së dyti për këtë dhuratë”, ka shkruar Arsimi.

Related posts

Butrint Imeri bëhet nostalgjik, publikon fotografi nga fëmijëria

D V

Kylie Jenner nuk i ndal paraqitjet në publik pasi njoftoi se është shtatzënë për herë të dytë, merr pjesë në eventin e “Revolve”

D V

A e ngacmojnë vajzat Ledrin? Kjo është përgjigjja epike e Sarës

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More