Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arta Bajrami dhe Don Arbas publikojnë këngën e re “Halita”

Këngëtarët e njohur, Arta Bajrami dhe Don Arbas, janë rikthyer sërish me një bashkëpunim.

Ditë më parë ata bënë të ditur lansimin e projektit të ri, kurse gjatë ditës së sotme (e diel) e sollën në treg.

“Halita” mban titullin kënga e re, për instrumentalin e së cilës është përkujdesur producenti Don Arbas.

Për tekstin e prodhimtarisë muzikore ka punuar Muma, derisa edhe pjesa vizuale ishte mjaft e përmbushur me skena unike.

Që të dy kanë shfrytëzuar rastin të publikojnë skena të këngës në rrjetin social Instagram, teksa morën komente pozitive.

Vlen të përmendet se “Halita” u prit mirë nga admiruesit e muzikës së dyshes, duke marrë menjëherë klikime në kanalin YouTube.

Postime të ngjashme

Alex Rodriguez flitet për një lidhje dashurie me Melanie Collins, derisa fotografohen së bashku përreth Talamanca Bay në Ibiza

D V

Scientologjia ia shkatërroi martesat dhe marrëdhënien me vajzën, por jo edhe karrierën e Tom Cruise

D V

Morena vjen në poza verore

D V

‘Shqipëria e bukur’ – Dua Lipa vazhdon me promovimin e vendeve turistike

D V

Nelly dhe e dashura Shantel Jackson ndahen pas një lidhje të gjatë

D V

Lorena Haliti dhe i dashuri i saj me pushime në Shqipëri, shoqërohet me prezantuesen Alketa Vejsiu

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...