Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arta Bajrami dhe Don Arbas rikthehen të dielën me bashkëpunimin e ri “Halita”

Këngëtarët e njohur vëlla e motër, Arta Bajrami dhe Don Arbas, duket se kanë mbledhur sërish forcat për një bashkëpunim.

Ata kanë gati këngën e tyre më të re për publikun, e cila titullohet “Halita” dhe publikohet nesër (e diel).

Këtë e kanë bërë të ditur vet dyshja përmes disa fotografive në rrjetet sociale, ku kanë paralajmëruar publikimin e këtij bashkëpunimi.

Arta në një fotografi në Instagram, u shfaq mjaft provokuese me një fustan të bardhë, me dekoltenë e hapur, e që mesa duket do të jetë një nga skenat më ‘të nxehta’ të klipit të ri.

“Halita…?! Nesër premierë në YouTube”, shkroi këngëtarja e njohur në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Ky bashkëpunim i suksesshëm vëlla e motër i pason këngës shumë të suksesshme që ata publikuan së bashku muaj më parë, “Pse mu”.

Balada “Pse mu” u publikua në maj dhe ka arritur një dëgjueshmëri të madhe, e cila tejkalon plot 1.3 milion klikime vetëm në kanalin YouTube.

Postime të ngjashme

Hiti i ri nga Maili, rep artist shumë modern

T E

Publikon fotografitë e para pas lindjes, Elita Rudi zbulon portretin e vajzës Bota

S.B.

Rita Ora zëvendësohet në jurinë e “The Masked Dancer”

S.B.

Heidi Klum e lejon vajzën të bëhet modele pasi ajo ia kishte kërkuar me vite këtë

S.B.

Bebe Rexha publikon pamje “të rrezikshme” nga klipi i ri

S.B.

Arbenita Ismajli shkëlqen në fotografitë e radhës teksa pozon me barkun e rrumbullakosur

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...