Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arta Bajrami mahnit me dukjen në imazhin e fundit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Arta Bajrami, është mjaft e pëlqyer për muzikën e saj.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, duke publikuar për fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, Arta ndau me ndjekësit e saj një imazh mjaft atraktive, ku shfaqej mjaft tërheqëse me makijazhin e realizuar deri në detaje.

https://www.instagram.com/p/CG7zxxMDxn8/?utm_source=ig_web_copy_link

Pëlqimet dhe komentet e shumta nga ndjekësit nuk kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar për këtë pamje.

Arta përndryshe ka muaj që nuk ka sjell për fansat e saj ndonjë projekt të ri muzikor.

Kënga e saj e fundit vazhdon të mbetet balada “Pse mu” në bashkëpunim me vëllain e saj, Don Arbas, që u publikua në maj të këtij viti dhe u prit mirë nga fansat.

Postime të ngjashme

Nesër më 28 Janar vjen super projekti nga labeli MRM

T E

Mbahet koncerti i parë me publikun të inkubuar në flluska hapësinore – zgjidhja që këngëtarët kanë gjetur për periudhën e COVID-19

S.B.

Rita Ora flet për rolin e ri në “Twist”: Kam qenë gjithmonë një fanse e Charles Dickens, i kam lexuar shumë librat e tij

S.B.

Dedikimi prekës i Adriana Matoshit për ditëlindjen e vajzës: Do të plotësojë secilën dëshirë që ti e ke

S.B.

Homazh për mjekët që humbën jetën, kolegët mbjellin një pemë ulliri në oborrin e spitaleve në nder të Drini Dobit

S.B.

Yll Limani prezanton tatuazhin e dytë në trupin e tij

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...