Arta Bajrami vjen tejet atraktive në setin e ri fotografik

Arta solli poza provokuese në fotografitë e reja.

 

Arta Bajrami është një emër shumë i dashur për publikun, ajo numëron shumë projekte muzikore në karrierën e saj si këngëtare.

Në setin e ri fotografik, këngëtarja u shfaq e veshur me të zeza, duke e kombinuar veshjen mjaft bukur.

 Në imazhet që i ndau me ndjekësit në Instagram, Arta dukej tejet joshëse, elegante dhe në formë shumë të mirë.

Ndërsa disa javë më parë me anë të një postimi, këngëtarja ka bërë të ditur se projekti i radhës do të jetë një baladë.

Related posts

Shkurte Fejza dhe Aziz Dërvishi lansojnë këngën “Ku je ti Kërçovë”

D V

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

D V

Arta Elezaj vë në pah gjoksin me videon e fundit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More