Agjencia Zhurnal.mk

Arta e ‘bën nxehtë’ nga palestra, thekson linjat trupore

Ajo u bë mjaft e njohur për publikun me rolin e saj si ‘Xhesika’ tek seriali O Sa Mirë.

Arta Nitaj vazhdon të gëzoj interesimin e publikut, falë bukurisë dhe formave trupore, shkruan Indeksonline.Madje ajo është mjaft e ndjekur nëpër rrjetet sociale ku është mjaft aktive me paraqitjet që bën.

Së fundmi ajo është paraqitur nga palestra, ku ka vënë në pah linjat e saj trupore.

Kujtojmë që ajo me paraqitjet e shpeshta nga palestra, ka treguar se është mjaft e angazhuar për të mbajtur në formë linjat e saj.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...