Arta Elezaj ekspozon linjat në bikini nga pushimet

Ajo vazhdimisht ekspozon linjat e saj trupore.

 

Dhe, Arta Elezaj ka ditë që ka nisur pushimet derisa nuk po heziton të publikojë imazhe në bikini.

Sot në storien e saj në Instagram ka postuar një fotografi në bikini duke iu dhënë vëmendje linjave trupore.

Ndryshe, Arta Elezaj nuk ka zbuluar se me kë ka zgjedhur t’i kalojë disa ditë pushimi.

Kujtojmë se, që nga pjesëmarrja e saj në ‘O sa mirë’ nuk e kemi parë në ndonjë rol.

Related posts

Sevdai Radogoshi shfaqet i lumtur me familje në pushime

D V

Hailey Bieber shfaqet fantastike pa pikë grimi në fytyrë

D V

Nora Istrefi me fustan të zi, duket e zjarrtë në xhirimet e klipit të ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com