Agjencia Zhurnal.mk

Arta Elezaj merr vëmendjen me një video nga përditshmëria e saj

Aktorja Arta Elezaj është njëra nga femrat më të komentuara në skenë shqiptare sa i përket stilit dhe jetesës së saj.

Në rrjetet e saj sociale, nuk mungojnë edhe imazhet që vënë në plan të parë linjat trupore të bukuroshes,.

Teksa ne gjendemi në një krizë globale, bukuroshja nuk ndalon duke ndarë fotografi nga përditshmëria e saj. Ajo duket se është mërzitur duke qëndruar në shtëpi, kështu që ka vendosur të hajë gjithçka që ka para vetes.

Kështu të paktën duket në videon e fundit të publikuar nga bukuroshja në rrjetin social Instagram, e cila shihet duke ngrënë ëmbëlsira dhe ushqime të njelmëta.

Në sfond dëgjohet edhe një muzikë që përmend se jam mërzitur duke qëndruar në shtëpi.

Arta u bë tejet e dashur dhe e kërkuar pas rolit të saj interesant të Xhakartës në serialin “O sa mirë”./Telegrafi/

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...