Arta Elezaj shfaqet joshëse, thekson format trupore në fustanin e shkurtër

Arta Elezaj po vazhdon të sjellë imazhe provokuese dhe që nuk kalojnë pa vëmendjen.

Bukuroshja nga Klina, edhe një here ka vënë në pah format për të cilat ajo është e përkushtuar me ushtrime intensive në palestër, e të cilat i thekson në secilën paraqitje.

Modelja dhe aktorja e njohur këtë herë u shfaq provokuese, e veshur në një fustan të shkurtër dhe të ngushtë me ngjyrë të zezë.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Ajo kompletoi paraqitjen me një çantë të vogël dore me ngjyrë të gjelbër dhe atlete të bardha me detaje me ngjyrë të kuqe nga marka “Alexander McQueen”.

Arta duke më në formë se kurrë më parë, teksa u komplimentuan për dukjen joshëse edhe nga miqtë dhe fansat e saj.

Foto: Arta Elezaj/Instagram

Ndërkohë, Arta pjesë më të madhe të sezonit veror e ka kaluar me pushime në vende të ndryshme bregdetare, teksa ende nuk ka njoftuar nëse së shpejti do ta shohim në ndonjë projekt të ri. 

Related posts

Unaza e re rozë e Meghan Markle ka një kuptim të veçantë

D V

“The Queen’s Gambit” fitoi 11 çmime në Emmy Awards 2021 nga 18 nominimet

D V

Si rrallëherë, Lori pozon me dekoltenë e hapur

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More