Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arta Elezaj vë në pah gjoksin me videon e fundit

Modelja ka pozuar joshëse për ndjekësit e saj.

Arta Elezaj është një ndër femrat më të dëshiruara të showbizit shqiptar.

Aktorja njihet gjithashtu edhe për linjat trupore për të cilat punon shumë në palestër ku edhe shpesh ndan pamje të tilla.Video Player00:0000:15

Së fundmi ajo ka publikuar disa video ku shihet duke pozuar mjaft provokuese për ndjekësit e saj në rrjete sociale.Video Player00:0000:04

E veshur me bluzën e bardhë mjaft e hapur tek pjesa e gjoksit ajo pozoi për kamerën duke treguar këndet më të mira të saja.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...