Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arta Nitaj bëhet gati për “Skandal”

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është gati për një aventurë të re televizive.

Ajo shumë shpejt do të nisë një program të ri të quajtur “Skandal”, i cili do të transmetohet në RTV Dukagjini.

Në rrjetet sociale tashmë është publikuar promoja e emisionit, e cila shfaq një fletore të mbushur me shkrime të bëra për modele në faqet e shtypit rozë.

Bukuroshja nga Peja nuk ka zbuluar në detaje se për çfarë bëhet fjalë, duke e lënë konceptin e emisionit befasi për publikun.

Nitaj përndryshe është një nga emrat më të ndjekur në rrjetet sociale, për imazhet dhe videot e ndryshme me përmbajtje provokuese që publikon.

Ajo ka tashmë një përvojë në prezentim, pasi është marrë me moderimin e “Tap Quiz”-it që transmetohej në Platformën Gjirafa.

Postime të ngjashme

“Unë në 2004, Ardian Bujupi sot 2021”, Meda ‘tallet’ me stilin e flokëve të Ardianit

D V

“Qershia mbi tortë”, Anxhelina vjen me imazhe joshëse në rrjete sociale

D V

Katie Price ndan fotografitë e mbuluar me fasha pas një operacioni plastik në Turqi

D V

Arilena dhe Dafina po sjellin duetin e radhës së shpejti

D V

Ana Cheri vë në fokus të pasmet e shtrirë në plazh

D V

Familja Lipa me pushime në jug, Greg Rama poston fotot

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...