Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arta Nitaj flet për fotografitë e një modeleje të zhveshur që qarkulluan në rrjet: Nuk isha unë

Kohë më parë në rrjet kanë qarkulluar disa imazhe të nja vajze topless, ku thuhej se ishte modelja e njohur, Arta Nitaj.

Pas këtyre spekulimeve, kishte reaguar edhe modelja, duke pretenduar se në fotografi nuk gjendet ajo.

E ftuar në Shiko Kush Luan, Arta publikisht ka treguar për këto imazhe dhe disa biseda intime të publikuara.

https://www.instagram.com/p/CFSbrbVgmuz/?utm_source=ig_web_copy_link

“E publikova unë emrin e asaj vajza që nuk isha unë në fotografi, nuk janë të miat dhe pyetje është bërë gabim”, është shprehur ajo.

Më tutje ajo shtoi: “Nuk përkasin me mua aspak, as fjalët e as fotografia”.

https://www.instagram.com/p/CE7PfdNgz5n/?utm_source=ig_web_copy_link

Sidoqoftë kësaj, gjatë këtij viti bukuroshja brune ka qenë mjaft e shfaqur në faqet rozë, ndërsa komentohej për çdo lëvizje të saj.

Sa i përket lidhje të dashurisë, Nitaj ka shtuar se nuk e ka gjetur ende shpirtin binjak, por se është në kërkim.

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...