Agjencia Zhurnal.mk

Arta Nitaj gati për Ramazan, e ka një premtim

Arta Nitaj ka bërë një njoftim në “Instagram” për ndjekësit e saj me rastin e fillimit të muajit Ramazan.

Arta Nitaj njihet për provokimet me fotografitë, të cilat i publikon në rrjete sociale, duke treguar linjat e saj trupore.

Si shkak i këtyre provokimeve, Arta ka njoftuar se gjatë muajit Ramazan do të kursehet me postime pasi që është muaji i mëshirës dhe besimtarët musliman agjërojnë. Madje, sipas burimeve të GazetaBlic, aktorja e praktikon agjërimin gjatë këtij muaji.

Një ndjekës, ka publikuar një foto me shaka se do i heq ndjekjen në Instagram aktores dhe do ndjek teologun Elvis Naçin sepse po vjen Ramazani.

Ajo ka shkruar: ‘Ju premtoj kujdes të shtuar në postimet e radhës flm për mirëkuptim,’ duke bashkangjitur një emotikon të qeshur.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...