Agjencia Zhurnal.mk

Arta Nitaj ‘godet’ sërish nga palestra

Arta Nitaj nuk po i ndahet ushtrimeve.

Aktorja dhe moderatorja shqiptare, Arta Nitaj njihet për format e saj trupore, shkruan lajmi.net. E ato i ka arritur falë ushtrimeve të vazhdueshme dhe angazhimit të saj maksimal në palestër. Këtë e ka dëshmuar shpesh vetë Arta nëpërmjet disa postimeve.

Para disa minutash në llogarinë e saj në Instagram e ka ndarë me ndjekësit një foto në të cilën shihet e veshur ngushtë me veshje sportive dhe ka vënë në pah linjat perfekte.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...