Agjencia Zhurnal.mk

Arta Nitaj improvizon një “bisedë” me Beyoncen në Instagram, duke demonstruar mashtrimet që po bëjnë llogaritë e rreme

Bukuroshja Arta Nitaj është shumë e përfolur në media për jetën e saj private.

Ajo është çdo ditë aktive në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, ajo ka qenë pre e disa mashtrimeve në rrjetet sociale, përkatësisht bisedave të montuara të një personi të panjohur, kinse ka komunikuar me bukuroshen në InstaDirect.

View this post on Instagram

🍑 Wearing @prettylittlething

A post shared by Arta Nitaj ‎ارتا (@artaanitaj) on

Arta i hodhi menjëherë poshtë pretendimet duke thënë se gjithçka ishte një montazh dhe këtë ua vërtetoi edhe ndjekësve së fundmi në Instagram.

Ajo publikoi një video të shkurtër në InstaStory, duke improvizuar kinse një bisedë mes saj dhe këngëtares Beyonce.

E gjitha kjo arrihet në sajë të një aplikacioni, që mundëson falsifikimin e bisedave, duke bërë të duken si të vërteta.

“Boll lezet kështu”, shkroi Nitaj në mbishkrimin e këtij improvizimi, duke ironizuar kështu me ata që montuan biseda false me llogarinë e saj në Instagram.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

S.B.

Lajmet e fundit

Loading...