Arta Nitaj me poza të reja nga Dubai, thekson format trupore në veshjen njëngjyrëshe

Arta Nitaj mbetet ndër femrat e famshme shqiptare më të komentuarat për paraqitjet e saj në rrjetet sociale.

 

Modelja dhe aktorja njihet për provokimet e saj që bën në imazhet që shpesh herë nuk lënë shumë vend për imagjinatë.

Së fundi, bukuroshja pejane ka udhëtuar drejt Dubait së bashku me mikeshën e saj, ndërsa nuk kanë munguar pozat të ndryshme nga atje.

Edhe këtë herë, Arta u shfaq e veshur me stil, teksa shihet në kostum me ngjyrë të gjelbër, korset dhe pantallona të kombinuar me taka të larta dhe çantë me ngjyrë të verdhë.

Ajo dukej tejet atraktive dhe në formë të mrekullueshme, e të shumta ishin edhe komplimentet që ajo mori në hapësirën e komplimenteve.

Ndryshe, Arta kohë më parë e sfidoi vetën edhe në moderim, ndërsa prej kohësh që nuk e shohim në ndonjë projekt televiziv. 

Related posts

Arjola dhe Iliri tregojnë historitë e tyre të tradhtisë: Nisi si lojë dhe çmenduria vazhdoi për 3 vjet

Z H

Yll Limani merr vaksinën anti-Covid

D V

Sarah Jessica Parker vazhdon të tregojë me krenari flokët e saj gri ndërsa darkon me Andy Cohen

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More