Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arta Nitaj merr poza provokuese para pasqyrës, josh me fizikun e formësuar

Modelja dhe njëherësh aktorja, Arta Nitaj, është tejet e komentuar për jetën e saj.

Bukuroshja brune shpesh sjell informacione për të në paraqitje televizive, përfshirë edhe postimet në rrjete sociale.

Edhe pozat provokuese nuk janë të rralla nga ana e saj, e sidomos një imazh i fundit që ajo shpërndau në Instagram.

Arta u pa me një veshje të thjeshtë, ku në pjesën e sipërme mbante një bluzë të shkurtër, që i theksonte barkun e sheshtë.

Lëvizjet që mori para pasqyrës bënë që fansat të mahniten nga modelja, e cila është shumë e angazhuar në botën e modelingut.

Vlen të përmendet se popullaritetin më të madh Nitaj e arriti përmes pjesëmarrjes në serialin “O sa Mirë”.

Postime të ngjashme

Renee bën bashkë Norën e Robertin

Dafina Vidishiqi

Adrola thotë se shoqëria jonë nuk di ta menaxhojë lirinë e demokracinë: Çohu Enver, na bëj derman

Dafina Vidishiqi

Khloe thekson çdo pjesë të trupit në veshjen e ngushtë teksa pozon pranë veturës “Rolls Royce”

Dafina Vidishiqi

Roza Lati tregon ankthin e përjetuar: Sytë nga deti mos na gllabëronte

Dafina Vidishiqi

Erika Jayne ndahet nga Tom Girardi pas 20 vitesh martesë

Dafina Vidishiqi

Dhurata Dora feston për 23 milionëshin me “Only You”

Dafina Vidishiqi

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...