Arta Nitaj poston një video duke bërë lëvizje provokuese nga dhoma e hotelit

Arta Nitaj ndodhet sërish në pushime. Modelja dhe blogerja e njohur thuajse tërë verën e ka kaluar në pushime duke vizituar vende të ndryshme.

 

Arta komentohet jo rrallë për linjat trupore të cilat i ekspozon hapur e pa komplekse.

Edhe në storiet e fundit ajo ka provokuar derisa shfaqet duke bërë lëvizje provokuese brenda dhomë së hotelit.Video Player00:0000:07

Ndërkohë sa i përket jetës private Arta momentalisht është deklaruar beqare.

Related posts

‘Thjesht dua të jem e lumtur’ – mesazhi i Encës në pozën provokuese

D V

“Ke me mungu” së shpejti publikohet nga Arilena Ara

Lea Muslija

Fansat e pyesin se a i mungojnë turshitë dhe ajvari i vendit të saj, Bebe Rexha thotë se kujdeset që edhe në Los Angeles t’i ketë këto produkte

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More