Arta Nitaj pozon me fustanin e verdhë nga prapa

Arta ka pozuar për rrjete sociale me fustanin e shkurtër.

 

Arta Nitaj ka publikuar pamje ku shihet duke pozuar nga prapa teksa theksonte linjat trupore.

Modelja u paraqit e veshur me rroba që ishin mjaft me stil, teksa pozonte nga prapa duke shfaqur trupin e saj për të cilin komentohet në rrjete sociale.

Ajo njihet edhe për format trupore që posedon, teksa nuk ngurron t`i shfaq ato pothuajse asnjëherë.

Arta përmes paraqitjeve të shpeshta tërheqëse ka grumbulluar 300 mijë ndjekës vetëm në Instagram.

Related posts

Djali i Eddie Murphyt është në lidhje dashurie ma vajzën e Martin Lawrence

D V

Baby G shfaqet provokuese në Instagram me pozën e re

D V

“M’ke rrejt” – kënga më e re nga Skerdi dhe Teuta Selimi

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com