Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arta Nitaj rikthehet në rrjete sociale: Thash të rrijë dy ditë pa Instagram, por jo

Zhurnal Ads

Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Pothuajse çdo lëvizje e saj merr interes mediatik, pasi edhe përmes rrjeteve sociale ndan imazhe nga përditshmëria.

Si duket, Arta ka vendosur që të shkëputet pak nga rrjetet sociale, pasi në një kërkim në Instagram profili i saj nuk gjendet.

Vetëm pak çaste më pas, aktorja e njohur ka ndryshuar mendim duke u rikthyer sërish.

Në një postim ajo ka thënë se ka tentuar të qëndroj të paktën dy deri në tre ditë pa rrjete sociale, por që nuk ka mundur.

“Thash të rrijë dy tre ditë pa Instagram por jo”, ka shkruar ajo në mbishkrim.

Përndryshe bukuroshja njihet për rolin e një vajze të llastuar në serialin ‘O Sa Mirë”.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

E mbështeti Trumpin, Bella Hadid e quan reperin e njohur ‘të papërgjegjshëm’ dhe ‘humbës’

S.B.

Almeda tregon foton e parë që e kishte bërë në fillimet e lidhjes me Tolgën

S.B.

Michael Jordan dhuron dy milionë dollarë nga dokumentari i tij për të ushqyer amerikanët në nevojë gjatë pandemisë

S.B.

Ryva Kajtazi mahnit me linjat trupore, pak muaj pas lindjes

admin

Rihanna e prezantoi koleksionin e ri “Savage X Fenty” me një shou fantastik

admin

Modelja Belen Rodriguez vishet nga kreatorja Lia Stublla

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...