Arta Nitaj shton një tatuazh më shumë në trupin e saj

Bukuroshja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, vazhdon të jetë shumë aktive dhe e ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ajo ndan thuajse çdo ditë me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, Nitaj u ka bërë të ditur ndjekësve të saj se ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj.

Foto: Arta Nitaj/InstaStory

Përmes një videoje të publikuar në InsatStory, Arta ka treguar se ka vendosur ta realizojë tatuazhi ne ri në këmbën e majtë, por nuk e ka zbuluar saktë se çfarë ka vendosur të “gdhendë” në trupin e saj.

Arta përndryshe ka disa tatuazhe të shumta në trupin e saj, por që më shumë në sy bien trëndafili në dorën e djathtë, dhe fjalia “me çdo rrahje zemre” në krahëror.

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Ajo nuk ka hezituar që t’i ekspozojë shumë prej tatuazheve të saj në paraqitje të ndryshme provokuese në rrjetet sociale. /Telegrafi/

Foto: Arta Nitaj/Instagram

Related posts

Big Brother VIP: Fifi e lënduar në dhomën e gjumit, qanë nga xhelozia për Granitin

D V

Luana Vjollca bëhet me shtëpi në Kosovë

D V

Demi Rose vendos një shfaqje tunduese në rroba banje gri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More