Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Arta Nitaj vjen atraktive në paraqitjen e radhës: Vajzat e mira argëtohen më shumë

Modelja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, tërheq vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjete sociale.

Ajo vetëm në Instagram numëron 292 mijë ndjekës, për të cilët shpesh ndan postime të ndryshme.

Bukuroshja nga Peja kësaj radhe ka shpërndarë një fotografi atraktive, në të cilën vjen në formë të mahnitshme.

“Vajzat e mira argëtohen më shumë”, ka qenë mbishkrimi i fotografisë.

Komplimentet krahas fotografisë nuk munguan, gjersa është përgëzuar tejet shumë për dukjen.

Arta po ashtu këtë kohë u komentua për paraqitjen në këngën “Phantom”, pasi u shfaq në disa skena provokuese me këngëtarin Butrint Imeri.

Postime të ngjashme

“Tërmet” në familjen mbretërore/ Sonte transmetohet intervista e princit Harry dhe gruas së tij amerikane Meghan Markle

T E

Ylli i YouTube, Zoe Sugg njofton se është shtatzënë për herë të parë

S.B.

Pyetet nëse planifikon të martohet së shpejti, Eni Koçi: Dasma nuk shqyrtohet fare si opsion në këtë periudhë

S.B.

Gjira: Ata që bëjnë muzikë të vërtetë kanë pak klikime, nuk e bëjnë për vëmendje

S.B.

Fero lanson këngën e re “Krenaria”

S.B.

Ermal Meta zë vendin e tretë në edicionin e 71-të të “Sanremos”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...