Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Artisti Bekim Ibrahimi në shtëpinë e Rugovës, ja supriza e parë nga ai!

Zhurnal Ads

“Me kënaqësi të madhe dhe me shumë emocione realizova këngen me klip të Dr. Ibrahim Rugoves , të komponuar nga Naim Gjoshi , teksti nga unë e video Fazli Berisha . Faleminderoj familjen Rugova që na dhanë mundësinë me xhiru këngën në ambientet e tyre, kënga do te publikohet nga fundi i vitit”. Ky është statusi që shkruan artisti Bekim Ibrahimi, ku paralajmëron një super projekt muzikor, një këngë kushtuar Presidentit historik dr. Ibrahim Rugova, e ai ka dashur që t’i përshtatet çdo gjë edhe në video me pamje si rrallëherë ndonjë artist ka bërë. Bekimi ka pak ditë që ka qenë mjaft i angazhuar në Kosovë për të realizuar disa klipe, ku mësojnë se do të publikojë gjithsej 5 këngë e ku projekti i parë do të jetë kënga “Gjuha shqipe si mjalt n’hoja”, ndërsa klipi i sapo xhiruar ku do ti kushtohet figurës së madhe të Presidentit Rugova do të publikohet nga fundi i vitit.

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Coca-Cola, Pepsi dhe Nestle kryesojnë ’10 ndotësit më të këqij të plastikës’ të vitit 2020

S.B.

Snoop Dogg kritikon këngën “WAP” nga Cardi B dhe Megan Thee Stallion

S.B.

Luana Vjolla shfaqet atraktive duke marrë poza nga vetura luksoze

S.B.

Tuna përfundimisht ndahet nga Patrisi, e konfirmon ky i fundit

T E

Teigen: Jam e mërzitur që kurrë më s’do të jem shtatzënë

S.B.

Ava Max bëhet zeshkane, befason fansat me ndryshimin e ri

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...