Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Artisti Gjekë Dushaj gati për projektin e ri, këtë herë për veten

Jemi mësuar që kohët e fundit që të dëgjojmë se nga ai po dalin projekte të reja për këngëtaret e tjerë. Po flasim për artistin e Malësisë që jeton në Amerikë Gjekë Dushaj, ku na paralajmëron një këngë të re, këtë herë për veten e tij. Ne mësojmë se kënga do të jetë popullore me temë kurbeti me tekst shkruar nga Gjovalin Dushaj e zbulojmë se do të titullohet “Në Malsi është Atdheu im”. Artisti këtë këngë e ka regjistruar në studion e tij “Zëri i Traboinit” ku është është një ambient i ngrohtë muzikor ku shumë këngëtarë të tjerë e gjejnë veten aty. Kujtojmë se artisti i njohur jeton me një familje të bukur me bashkëshorten dhe dy djemtë, ndërsa pak ditë më parë me anë të një postimi në facebook kujtoi martesën e tij të lumtur në 30 vjetorin e njohjes së tyre. Projekti më i ri muzikor nga këngëtari do të vijë shumë shpejt edhe në kanalin youtube.

Postime të ngjashme

Arta Elezaj josh ndjekësit me fotografi në veshjen e ngushtë Burberry

D V

I shkruan: “Ca kosovarë i kanë lënë serbët kot gjallë”, Vesa Luma reagon e shokuar

D V

Morena Taraku ngacmon imagjinatën e fansave me një fotografi atraktive para pasqyrës, duke pozuar e mbuluar vetëm me peshqir

D V

Rita Ora duket elegante me kostum të zi dhe flokët e saj kaçurrele

D V

Vera Ora vazhdon pushimet në bregdetin shqiptar, merr vëmendjen me fotografitë në bikini

D V

Adelina Tahiri mahnit me linjat trupore në bikinit shumëngjyrëshe

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...