Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Artisti Isuf Lani paralajmëron suprizën e rradhës

Artisti Isuf Lani na paralajmëron ae ka gati nje tjetër projekt. “Elhamdulilah mbaroj 2021. Falenderoj StudioPro Pro Miete Mich, Florentin Faik Rama, Arben Zendeli ashtu edhe juve të gjithëve për mbështetjen. Zoti ju dhashtë shëndet dhe ju rujt nga çdo e keqe. Po ashtu falenderoj Mubedin Sulejmani për dhuratën. Surpriza do te postohen së shpejti me Izen e Zotit. Ju dua Isuf Lani. Special falenderoj mbeshtetisin (managjerin) tim Fa-St Faruk, Faruk Stollen dhe kameramanin tim Issam Berisha”. Ky është statusi që artisti hedh në facebokun e tij ndërsa na tregon autorët e bashkëpunëtorët e tij të këtij projekti duke mos harruar edhe Naim Cacaj që e falenderon. Mësojmë se kjo këngë do të vijë me videoklip spas disa ditëve e konkretisht nga fundi i këtij muaji.

Postime të ngjashme

Jennifer Lopez publikon fotografi pa unazën 1 milion dollarëshe të fejesës

S.B.

Kida me imazhe të tjera tërheqëse nga pushimet në Dubai

S.B.

Beyonce dhe Jay-Z në një udhëtim romantik në Las Vegas për përvjetorin e 13-të të martesës

S.B.

Besnik Krapi me dedikim emocional për Jonidën në ditëlindjen e 35-të

S.B.

Meghan Markle nuk do të marrë pjesë në varrimin e Princit Philip

S.B.

Shkenda Dubova dhe Riki sjellin projektin e ri “Si dikur”

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...