Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Artisti Mentor Mushkolaj ka një vend të rehatshëm për lidhje mes komuniteteve në Zvicër

Ai është një artist dhe një personazh mjaft i njohur e kur është fjala për tradita e kulturë shqiptare edhe atje ku jeton gjen gjithmonë mënyrën për ta shfaqur e sidomos para të huajve. E kemi fjalën për Mentor Mushkolaj ku mësojmë se ka gjetur mënyrën më të mirë të mundshme për t’i bashkuar jo vetëm shqiptarët por edhe komunitetet që jetojnë në Zvicër pasi ai është vetë pronari i klubit italian Azzuri në Biel Bienne e në këtë ambient të ngrohtë ai i bën lidhjet mes komuniteteve, por e veçanta se aty përveç kuzhinës italiane shijohet edhe ajo shqiptare.

Postime të ngjashme

Fotografi me bikini dhe kujtime nga fëmijëria – Rita Ora mahnit me një seri imazhesh të publikuara së fundmi në Instagram

R Zh

Fansat e DMX po bëjnë homazhe pranë spitalit ku reperi ndërroi jetë

S.B.

Rita Ora duket tërheqëse me xhaketë të bronztë, ndërsa avullon zërin para performancës sësaj ‘live’

S.B.

Scott Disick dhe Amelia Hamlin shihen duke bërë blerje në një dyqan argjendarish në Miami

S.B.

Khloe Kardashian vjen me paraqitje atraktive, pasi dolën fotografi të saj pa ‘photoshop’

S.B.

Me një tjetër fotografi tërheqëse, Linda Halimi vë në pah format e lakmueshme të trupit

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...