Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Artisti shqiptar, Kadiri lanson “Take it From Me”- synon tregun ndërkombëtarë

Zhurnal Ads

Ai është njëri nga artistët e ti shqiptarë, që synon të hyjë fuqishëm në tregun ndërkombëtarë.

Bëhet fjalë për këngëtarin Kadiri, i cili deri më tani ka arritur të lansoj disa këngë të suksesshme.

Së fundmi, në një postim në rrjetin social Instagram, ai ka bërë të ditur se ka sjellë në treg këngën “Take It From Me”.

Projekti muzikor është shkruar nga vet artisti, e që ka rezultuar të jetë mjaft i pëlqyer nga audienca.

Përndryshe, Kadiri jeton dhe vepron në Kanada, teksa nuk kanë munguar për të as edhe performancat në Kosovë.

https://www.instagram.com/p/CGrBcS4hTyk/?utm_source=ig_web_copy_link

Përpos intervistave që dha vitin e kaluar, ai pati rastin të mahnit me performancë edhe në ‘Hardh Fest’.

Kadiri – Take It From Me

Zhurnal Ads
Zhurnal Ads

Postime të ngjashme

Beatrix Ramosaj bën rikthimin në skenë pas tri vitesh, publikon klipin e ri në skena të nxehta me Eugent Bushpepën

S.B.

Megjithatë, kjo akoma nuk është pohuar e as mohuar nga dyshja e famshme e arenës ndërkombëtare.

admin

Projekti i parë si pjesë e Sony Music, ‘Si unë’ publikohet nga Tika

T E

Elita Rudi bëhet nostalgjike për verën, publikon fotografi atraktive të realizuar gjatë pushimeve

Z H

Dua Lipa publikon klipin e ri “Levitating” të realizuar me TikTok

admin

Miley Cyrus thotë se marrëdhënia e saj me Liam Hemsworth kishte ‘shumë konflikt’

S.B.
duke ngarkuar....

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...