Agjencia Zhurnal.mk

Artistja e njohur Mera Zymeri thotë “Gurbet me halle”

Sapo është publikuar projekti më i ri muzikor nga artistja e njohur ” Gurbet me halle”. Siç dhe ju kemi paralajmëruar kënga ka një temë mjaft reale, por Mera ka dashur që aktorët në video të jenë prindërit e saj. Ne ju ftojmë ta dëgjoni dhe ta shihni këtë këngë të bukur ardhur nga artistja e njohur e shumë hiteve shqiptare.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

T E

Lajmet e fundit

Loading...