Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Artistja Gjyste Vulaj me plot shije e bardhësi festive në shtëpinë e saj

Elegante dhe me plot stil si gjithmonë, por mbi të gjitha e thjeshtë dhe mjaft popullore. Si duket kjo kohë jo e mirë pandemie për të gjithë i ka dhënë asaj kohën më të bukur për tua përkushtuar familjes apo thënë më mirë fëmijëve. Fjala është për artisten që gjithmonë është “In” e më e kërkuar Gjyste Vulaj, e cila me anë të disa fotove të publikuara në rrjetin e saj social na prezanton shtëpinë e saj plot shije e dekorime festive, e plot bardhësi në prag festash. Shije e elagancë në veshjen e saj por plot kurim edhe në ambientin e saj ku jeton në Tuz. Krishtilindjet dhe Viti i Ri do të jetë për këtë fundvit ndoshta më të rehatshme dhe plot lumturi për artisten e famshme pasi refuzimet e shumë koncerteve dhe angazhimeve ( shkaku virusi) i ka përkthyer në gjirin e ngrohtë familjar me këtë super ambient festiv.

Postime të ngjashme

Enisa vjen e mrekullueshme me cover-in “Kujt i thua xhan” (Video)

T E

Anxhela Peristeri prezanton videoklipin e këngës që do na përfaqësojë në “Eurovision”

T E

Don Xhoni dhe Tayna së shpejti në bashkëpunim

S.B.

Qentë e Lady Gagës gjendet të sigurt pas sulmit që iu bë rojtarit të këngëtares

S.B.

George Clooney dhe Julia Roberts do të bashkohen për filmin “Ticket To Paradise”

S.B.

Bebe Rexha zbulon fobinë e saj: Urrej udhëtimin me aeroplan

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...