Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Artistja kthehet në një ‘djall’ pas divorcit: Beqare, e keqe dhe e pasur

Pas 3 vitesh martesë, ata të dy vendosën ti jepnin fund martesës së tyre.

Dhe menjëherë nisën aludimet se tradhtia e Offset i çoi drejt divorcit.

Por, duket se reperja e ka mbyllur përfundimisht kapitullin me ish-bashkëshortin, dhe tashmë thotë se është beqare.

Së fundmi, Cardi B publikoi një foto në Instagram, ku shihej e veshur si një djall, për festimet e Halloween-it.

27 vjeçarja e veshur me të kuqe, dhe në pah ka vënë gjoksin e saj, shkruan:

“Beqare, e keqe dhe e pasur. Unë kam kontrollin”.

https://www.instagram.com/p/CGA40B1g5fJ/?utm_source=ig_web_copy_link
https://www.instagram.com/p/CGA9GDYgUXO/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Leonita me ‘selfie’ para pasqyrës, në plan të parë barku i rritur

S.B.

Billie Eilish ka bërë gati albumin e ri gjatë karantinës

S.B.

Rita Ora, mysafire e Jimmy Fallon më 2 mars

S.B.

Rrëfimi i Kate Winslet për kritikat lidhur me peshën e saj

S.B.

Boateng nën hetime se ia kishte shqyer veshin Kasia Lenhardtit, një vit para se të vetëvritej – ai është nën akuza edhe për sulm fizik ndaj nënës së vajzave të tij

S.B.

Kanye fotografohet në publik pas shkurorëzimit me Kim, tashmë nuk e mban unazën

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read more...