Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Artistja Liza tash 2 vjet super e lumtur, kujton propozimin nga bashkëshorti

“Pikërisht 2 vjet më parë në festën që krijuat për 30 vjetorin tim u gjunjëzuat duke më kërkuar dorën time para meje e të gjithë të dashurve të mi. Ju ma rrëmbyet zemrëm time si një stuhi, e jeni njeriu më i mahnitshëm që kam takuar ndonjëherë, dhe mençuria, përulësia dhe sharmi juaj më bënë për vete. E sot dy vite më pas ne jemi më të fortë e më të lumtur se kurrë me një djalë të mrekullueshëm në krah, e të dua çdo ditë e më shumë. Të falenderoj se çdo ditë je kujdesur për mua si një Princeshë e të falenderoj që më ke zgjedhur kështu si jam, dhe ke dashur që ta ndash jetën tënde me mua”. Ky është mesazhi i bukur dhe plot i ndjerë që pop stari Liza CH Holmberg shkruan në rrjetin e saj social, kur kujton propozimin e fejesës bashkëshorti i saj i ka bërë dy vite më parë. Tashmë çifti i njohur që jeton në Suedi kanë një princ të bukur në jetën e tyre. Këtë mesazh shumë të veçantë artistja e ka shoqëruar dhe me disa foto që ne po jua sjellim në vijim, ku duket lumturia e saj me mashkullin e jetës së saj.

Postime të ngjashme

Rihanna dhe A $ AP Rocky qëndrojnë gjithë natën në një studio muzikore dhe dalin në orët e para të mëngjesit

D V

Flokë kaçurrele e grim perfekt, Mimoza Shkodra mahnit me dukjen

D V

Dua Lipa publikon klipin “Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë Pop Smoke

D V

Përmes fotografive të fundit, Aurela Hoxha konfirmon së është bërë nënë për herë të parë

D V

Rita Ora guxon dhe eksperimenton me kombinimin drastik në tapetin e kuq të “Los Angeles Art Show”

D V

Shakira rrezikon të shkojë në burg, akuzohet për 6 vepra penale

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...