Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

‘As knej, as anej’, Lule Bajra vjen e mrekullueshme për festat e fundivitit (Video)

E bukur dhe shumë elegante, ajo Lule që e njohim shumë vite, thuajse nuk ka ndryshuar aspak edhe pse vitet po ecin ajo vjen gjithnjë e më e freskët në skenë. Këtë fundvit ajo vjen me një befasi për mbështetësit e muzikës së saj duke publikuar kështu në xhirimet festive një këngë të mrekullueshme të cilën e ka titulluar ‘As knej, as anej’.

Me tekst dhe muzikë nga Ilir Berani dhe orkestrim nga Xheni, Lule Bajra vjen e mrekullueshme në projektin e saj për festat e fundvitit duke mos haruar kështu muzikën e pastër shqipe dhe befasitë për publikun shqiptarë.

Për të dëgjuar më shumë klikoni në linkun në vazhdim:

Postime të ngjashme

Ledri Vula ofron pamje duke u argëtuar me vajzën Poem Blu

S.B.

PD e LSI duan anulim rezultati/ Paraqesin në KQZ 20 ankesa për zgjedhjet

S.B.

Taylor Swift do të nderohet me shpërblimin “Ikonë Globale”

S.B.

Nicole Scherzinger merr vëmendje me një imazh me të ëmën

S.B.

Loredana shfaqet me veshje të thjeshtë në pozat e reja

S.B.

Georgina Rodriguez shfaqet e mrekullueshme në fotosesionin për markën e veshjeve italiane

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...