ASh-AAA në Çair fillon fushatën zgjedhore

Çair, 26 shtator – Koalicioni opozitar Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa nga Çairi do të fillojnë fushatën zgjedhore. Tubimi do të fillojë në ora 19.

Fushatën ky koalicion do ta përfundojë në Tetovë.

Related posts

Zoran Zaev: Presim informacione nga Armenia për diplomatin e arrestuar

N E

Visar Ganiu: Gratë përmes kulturës po emancipojnë Kombin

D V

U shua zjarri i madh në afërsi të Velesit

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More