Agjencia Zhurnal.mk
Maqedoni

ASH-ja mbledh kryesinë qendrore në Tetovë

Tetovë, 1 mars, Zhurnal.mk – Në anë të një komunikate, Partia opozitare, Aleanca për Shqiptarët do të mbledh kryesinë qendrore në Tetovë.

Sipas tyre, do të diskutohet për zhvillimet e fundit politike në vend por edhe procesin e regjistrimit. Pas mbledhjes, para mediave do të deklarohet edhe lideri i partisë, Ziadin Sela.

Postime të ngjashme

Shkupjani privohet nga liria për kontrabandim të emigrantëve

R Zh

Regjistrimi në Diasporë dukshëm më i ulët se sa ai para vendimit për shtyrje, kush i dëshpëroi!

R Zh

Mungesa e vaksinave ndërpret edhe fushatën e ndërgjegjësimit për vaksinim

R Zh

Tridhjetë ditë paraburgim për gjashtë të arrestuarit për tregti të paligjshme me 200 kilogram marijuhanë

R Zh

Sot 46 viktima dhe 687 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

R Zh

Qeveria demanton Milloshoskin: Zaevi dhe Spasovski nuk u kanë dhënë pasaporta pjesëtarëve të ISIS-it

R Zh

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...