Agjencia Zhurnal.mk

Ashley Graham bëhet nënë

Modelja e njohur është bërë nënë.

Ashly dhe bashkëshorti i saj Justin Erwin u bënë prindër të një djali të shtunën dhe këtë lajm modelja e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

“Në orën 6 pasdite, të shtunën jeta jonë ka ndryshuar për të mirë. Iu faleminderit të gjithë për dashurinë dhe mbështetjen që na e keni dhënë gjatë kësaj kohe”, ka shkruar Ashly në Instagram.

Në gusht të vitit që shkoi bukuroshja ka bërë të ditur se është shtatzënë ndërsa në nëntor ka zbuluar se do të lindë djalë.

Marketing 2/1

Marketing 2/2

Marketing 2/1

Marketing 2/2

L E

Lajmet e fundit

Loading...