Agjencia Zhurnal.mk
Showbiz

Asim Gashi zbulon surprizen për festat e fundvitit, vjen në duet me Leonora Jakupin

Programet festive të vitit të ri sjellin shumë risi nga artistët shqiptarë, e ndër to dhe këngëtari Asim Gashi në programin festiv Gëzuar 2021 N’Kosovë Show ka publikuar dhe duetin me këngëtaren Leonora Jakupi. Dëgjuesit e këngës popullore shqipe në këtë potpuri mund të dëgjojnë një laramani të këngëve të bukura që i kanë rezistuar kohës. Ndryshe, dueti mes dy artistëve ishte paralajmëruar dhe javë më parë duke publikuar fotografi së bashku nga puna në studio.

Postime të ngjashme

Vdes nga kanceri nëna e Melinda Ademit

T E

Sadik Ukaj- Sadi gati për super projektin “Oj nana jem”

T E

James Arthur pendohet për deklaratat ndaj këngëtares shqiptare

S.B.

Irina Shayk josh me dukjen në “Versace’s Milan Fashion Week”

S.B.

Ronela Hajati mahnit me fotosesionin e ri, tërheq vëmendjen e madhe të fansave

S.B.

Anxhelina Hadërgjonaj paralajmëron lansimin e këngës së re

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...