Asnjë lojtar i Real Madrid nuk interesohet për numrin 4 në nder të Sergio Ramos

Në këtë sezon, asnjë futbollist nuk do ta bartë numrin 4 tek Real Madridi.

 

Mediumi spanjoll “Marca” raporton që asnjë lojtarë nuk ka shprehur dëshirën që të marr numrin 4 pas largimit të Sergio Ramos, transmeton Indeksonline.

Kjo pasi që futbollistët duan ta respektojnë ish-kapitenin e tyre.

E njëjta gjë ndodhi edhe tek Spanja, ku numrin 15 nuk e mori askush për shkak të respektit për Ramosin.

Related posts

Arsenal 0-2 Chelsea, nota e Granit Xhakës dhe të tjerëve

D V

Al-Khelaifi flet për Mbappen dhe Ronaldon: Pozicioni i klubit është i qartë, nuk e ndryshojmë – CR7 kurrë nuk ishte objektiv i yni

Redaksia

Salihamidzic ironizon me disa futbollistë të Bayernit: Janë te ne, por nuk kanë lidhje me sezonin e ri

D V

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com